İşler Zemin
Ümraniye / İstanbul

Karo Halı Nedir?

İç içe geçebilen küçük halı parçaların birleşmesinden oluşan zemin kaplamasına Karo Halı diyoruz. Bu halılar genellikle ticari işletmelerin kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Çok çabuk kurulabilen bu halı geniş renk ve desen seçenekleriyle mekanın görüntüsünü tamamen değiştirmektedir. Güzel ve rahat görünmesinin yanı sıra düz bir yüzeye sahip olması, rahatça üzerinden yürünebilmesi, ve çok kolay temizlenebilmesi bu halıyı günümüzde artık evlere de girmesine neden olmuştur.

Desso Karo Halıları

DESSO karo halıları ofislerde, okullarda, sağlık ortamlarında ve diğer kamu binalarında sağlığı ve refahı artırmak için güçlü tasarımını üstün yenilik ve performansla birleştirir. Patentli teknolojisi sayesinde, havadaki ince toz konsantrasyonunu normal halılara göre dört kat ve düz zeminlere göre sekiz kat daha etkili bir şekilde azalttığı kanıtlanmıştır. Yapılandırılmış bukle havlı karo halı, standart olarak 18 blok ve 6 farklı renk kombinasyonuna sahiptir.

Karo Halı Ankara

Karo halı zemin kaplama uygulamasını Ankara'da Kalyon Yapı Zemin hızlı bir şekilde yapmaktadır.
Merkez ofisimize Ankara'da olup İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye'de ve yurt dışında karo halı yer döşeme/kaplama hizmeti vermekteyiz.

Karo Halı Fiyatları

Sağdaki linki kullanarak bütün karo halı kaplama modellerimiz için çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Desso Karo Halı fiyatları metrekare üzerinden verilmektedir. Bize hangi şehirde olduğunuzu ve alanınızın yaklaşık kaç metrekare olduğunu iletmeniz yeterlidir. Piyasanın en kaliteli malzemelerini ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Unutmayın en ucuz ürün, size en uzun zaman hizmet edebilecek üründür. Bu nedenle sektördeki en kaliteli ürün üreten ve sertifikalarıyla kalitelerini kanıtlamış olan ürünleri kullanmaktayız.

KARO HALI HAVAYI NASIL TEMIZLER

DESSO Hava Filtreleri çok ince toz parçalarını ince ipliklerinde muhafaza eder. DESSO'nun benzersiz ve bilimsel onay almış yapısı tozun tekrar havalanmasını önler. Toz parçaları halı tarafından yakalanır ve hapsedilir tekrar yürüdükçe bile tozuma dediğimiz olay gerçekleşmez. Bu bahsettiğimiz partikül maddeler, partikül kirliliği olarak da bilinir. Aslında mikroskobik parçacıkların bir karışımıdır. Boyutu parçacıklı maddenin, potansiyel riskleri ile doğrudan ilgilidir. Çünkü sağlık için ne kadar küçük olursa o kadar çok potansiyel olarak tehlikeli anlamına gelir. Desso Airmaster Karo Halıları işte bu çok küçük parçaları dahi tutmak için tasarlanmıştır. Ve bu özelliği dünyanın önde gelen temiz hava ölçümü yapan bağımsız kuruluşlarınca test edilerek başarısını kanıtlamış ve dünyanın ilk GUI Gold Plus sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Karo Halı Havayı Nasıl Temizler - Karo Halı Neden Sağlıklı

KARO HALI NEDEN SAĞLIKLI

Bu bahsettiğimiz havadaki toz parçacıkları sağlığımızı olumsuz olarak etkiler. Özellikler alerjisi ve astımı olanlar için en uygun çözümdür. Çünkü bu partikül maddeler solunum (akciğer) yoluyla sistemimize girerler büyük olsalar öksürükle vücuttan atılır ama çok küçükler. Çok miktarda aldığımız hapşırma gerçekleşir. Küçük parçacıklı bu maddeler akciğerlere derinlemesine nüfuz edebilir. Alveollere kadar her yere gidebilir, akciğere ve kalp sorunlarına neden olabilir ve kan sistemine zararlı kimyasalların iletilmesini dahi sağlar.

ÜRÜN ETIKETLERI

Desso Karo Halı İstanbul, Modulyss Karo Halı Ankara, Karo Halı Yer Döşemesi, Karo Halı Fiyatları, Desso Karo Halıları, Tarkett / Desso Ürün Fiyatları, Karo Halı Nasıl Döşenir, Karo Halı Örnekleri, Akustik Karo Halılar, Ofis Halıları, Kendini Temizleyen Halı Modelleri, Ucuz Karo Halı Fiyatları, DESSO EcoBase veya SoundMaster akustik taban, DESSO İstanbul