İşler Zemin
Ümraniye / İstanbul
Poli vinil klorid (PVC) tuz ve petrol bazında üretilen termoplastik bir üründür.  PVC; karbon, hidrojen ve klor atomları içeren makro moleküllerden oluşmuş bir plastiktir. Pencereden, araçların gösterge panolarına kadar hayatımızda pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. PVC’nin çok miktarda klor ihtiva etmesi nedeniyle PVC’den mamul maddelerin ateşe karşı mukavemeti, PVC’nin geniş çapta inşaat sanayisinde kullanılmasına neden olmaktadır.

pvc zeminPVC Nedir?

Homojen Vinil

Tek kat vinilden oluşan kompakt homojen vinil zemin, alt döşemeye yapıştırılmış ve kaynaklanmıştır. Kompakt homojen vinil zemin kaplamaları, yoğun ve çok yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için ultra dayanıklı çözümlerdir; özellikle sağlık ve eğitim alanındaki uygulamalar için dayanıklılığı ve temizlik kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir. Tarkett homojen vinil zeminleri, yoğun temizlik uygulamalarından kaçınmak ve zeminin kullanım ömrü boyunca bakım maliyetlerini %30 azaltmak için kuru cila uygulanabilen piyasadaki tek vinil zemindir. Akustik, statik iletken, statik dağıtıcı ve kaymayı önleyici seçenekleri mevcuttur.

Heterojen Vinil

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen vinil zeminler, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar. Tarkett heterojen vinil zeminleri, aşırı dayanıklılık ve kolay bakım için patentli yüzey koruma özelliği olan TopClean XP yüzel korumasına sahiptir. Akustik ve kaymayı önleyen versiyonları da mevcuttur.

ESD & Antistatik Ürünler

Ameliyathaneler, x-ray odaları, temiz odalar ve laboratuvarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş sürekli statik iletken bir zemin kaplamadır. Gelişmiş iletken özellikleri karbon-siyah parçacıklarının vinil aracılığıyla saf bir karbon tabana iletilmesi ile elde edilir. iQ serisinin bir parçası olan bu koleksiyon, yoğun trafikli alanlar için üstün aşınma, leke ve aşınma direnci ile birlikte aşırı dayanıklılık sunar. Renkler,  iQ serimizin diğer ürün ve aksesuarları ile koordinelidir.

Vinil Duvar Kaplamaları

Koridorlar ve hasta odaları gibi son derece zorlu ortamlar için tasarlanan ProtectWALL 1.5, duvarları darbelere, çizilmelere, lekelere ve kimyasallara karşı koruyan yüksek performanslı bir vinil duvar kaplamasıdır. Esnek ve montajı kolay bu duvar kaplaması (düz plakalara kıyasla 10 katı daha az eğim ), duvarlardaki hasarları azaltarak tamir ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur. Kolay temizlik için Top Clean XP yüzey korumamız ile işlem görmüştür.
ProtectWALL 1.5, Tapiflex, Acczent, iQ Granit ve iQ Optima serilerimizle uyumlu renkleriyle, enerjik yerlere ev benzeri bir atmosfer yaratıyor.
Son olarak, % 100 ftalat içermez.

PVC Zemin Kaplama Ankara

Pvc zemin kaplaması uygulamaları Ankara'da Kalyon Yapı Zemin tarafından hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Merkez ofisimize Ankara'da olup İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye'de ve yurt dışında pvc zemin döşeme/kaplama hizmeti vermekteyiz.

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Sağdaki Fiyat Teklifi Al linkimizi kullanarak bütün Pvc Zemin Kaplama modellerimiz için çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. PVC  fiyatları metrekare üzerinden verilmektedir. Bize hangi şehirde olduğunuzu ve alanınızın yaklaşık kaç metrekare olduğunu iletmeniz yeterlidir. Piyasanın en kaliteli malzemelerini ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Unutmayın en ucuz ürün, size en uzun zaman hizmet edebilecek üründür. Bu nedenle sektördeki en kaliteli ürün üreten ve sertifikalarıyla kalitelerini kanıtlamış olan ürünleri kullanmaktayız.

Neden Tarkett PVC Ürünleri

Herhangi bir ticari ortam için uygundur, Tarkett iQ PVC tutarlılığı sağlayan tek homojen vinil döşeme
Tasarımdan ödün vermeden uzun vadeli performans. Kurulum kolaylığı, olağanüstü dayanıklılık, en düşük
yaşam döngüsü maliyeti ve yeni nesil sağlıklı hijyenik yüzeyler. Geniş renk paletinde klasikten çağdaşa kendi zevkinize uygun zeminler tasarlayabilirsiniz. 70 yıllık tecrübe ve 300 milyonun üzerinde performansı ile Tarkett tamamen esnek homojen döşemede, değerini kanıtlamaya devam ediyor. Tarkett iQ homojen döşeme, zamandan korkmuyor ürününüz 25 yıl sonra bile aynı gözükecek.

Kısaca Tarkett

130 yıldır, inovasyon, mükemmele olan adanmışlık ve uzun süredir sürdürülebilirliğe olan bağlılık, Tarkett'i en ileri zemin çözümlerinde ve spor yüzeylerinde tüm segmentlerde bir dünya lideri haline getirmiştir.

Pvc Yer Döşemesi

Sağlıklı, kullanışlı hem de şık gözükmesi pvc yer döşemeleri ürünlerini artık işyerlerinin vazgeçilmez bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

Antistatik Yer Kaplama

Sürekli statik iletken özelliği antistatik zemin kaplama ürünlerini özellikler hastane ve labaratuvarların vazgeçilmez zemini haline getirmiştir. Bu ürün çok sağlık dostudur.