Tarkett marka olan bu üründe Heterojen Pvc Kaplama alanında en iyilerindendir. Bir PVC zemin kaplama ürünü olan heterojen pvc kaplama çeşidi  heterojen vinil tipinde bulunmaktadır. Heterojen vinil formu sayesinde diğer çeşidi olan homojen PVC zemin kaplama ürününe göre tasarım açısından kullanıcılarına kolaylık sunmaktadır.

Kullanım alanları ise farklılık gösterebilmektedir. Bu ürün çeşidinin kullanım alanları genellikle çok sayıda insan trafiğinin bulunduğu özel ofis, özel klinikler, çok sayıda insanın çalıştığı özel ofisler gibi alanlarda kullanılır.  Yüksek dayanıklı formu sayesinde kullanıcılarına sorun teşkil etmemektedir. Bazı form yapıları da mevcuttur bu formlar ise karo ve plank formatında olarak bulunur ve bu formların ise TopClean XP adı verilen koruma sistemine sahiptir.

Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama çift katmanlı 2 mm bir Zemin Kaplama çeşididir. Antistatik olan Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünlerinin birçok ürün grupları ve bu ürünlerin de birçok alternatif renkleri mevcuttur. Hijyenik olan bu ürünler özellikle hastane ve okulların hemen hemen tümünde kullanılmaktadır. Dünya piyasasında önemli bir yeri olan Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünlerinin Türkiye piyasında da değeri oldukça yüksektir.

Rakiplerine kıyasla her ne kadar pahalı ürünleri olsa da Türkiye piyasasında en çok rağbet gören ürünlere sahip olan marka Tarkett tır. Tarkett markası Pvc Zemin Kaplama ürünleri arasında hem çok kaliteli ürünlere sahip hemde bu ürünleri daha uygun fiyatlı diğer Pvc Zemin Kaplama ürünlerine kıyasla daha çok satılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi Tarkett Pvc Zemin Kaplama ürünlerinin kalite çerçevesi doğrultusunda oluşturulmasıdır. Pvc yer döşeme hizmetlerinde en önemli etken hijyen ve kalitedir. Bu bağlamda Tarkett Pvc Yer Döşeme ürünleri pahalı oldukları halde iç piyasamizda en çok tercih edilen ürünler olmuşlardır.

Pvc Zemin kaplama  Tarkett Heterojen PVC Zemin    Pvc Yer Döşeme Fiyatları  

Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri Nelerdir.

Tarkett Pvc Zemin Kaplama ürünleri kendi içerinde belli başlı sınıflara ayrılmaktadır. Bunlar kullanıldıkları malzeme türü ve malzeme kalınlığı olarak ifade edilmektedir. Bazı Pvc Yer Döşeme ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir.

– Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama

– Tarkett Homojen Pvc Zemin Kaplama

– Tarkett Spor Pvc Zemin Kaplama

Tarkett Heterojen Pvc

Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri çift katmandan oluşan toplamda 2mm kalınlığa sahip bir Zemin Kaplama çeşididir. Fiyat bakımından en uygun Pvc Zemin Kaplama sınıfına girmektedir. Fiyatının uygun olması öncelikle kullanıldığı malzemenin yüzey tabakasındaki incelikten kaynaklanmaktadır. İki katmandan oluşan Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri nin yüzeyleri 0,15 mm ile 0,8 mm arasında değişim göstermektedir. Bu da haliyle fiyata yansımaktadır. Türkiye de genel de kabul gören ve tercih edilen 0,70 mm yüzeye sahip Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünüdür.

Tarkett Homojen Pvc

Homojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri tek katmandan oluşan toplamda  2 mm olan bir Zemin Kaplama çeşididir. Heterojen Pvc ile Homojen Pvc arasındaki fark ise buradan gelmektedir. Heterojen Pvc çift katmanlı olup alt yüzeyinde özel bir Eva sünger kullanılırken Homojen Pvc Zemin Kaplama ürünleri tek katmanlı bir Zemin Kaplama çeşididir.

Homojen Pvc Kaplama ürünleri tek katmanlı olduğu için daha hijyenik ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Fiyat bakımından heterojen pvc kaplama ürünlerine göre daha yüksek olan homojen pvc kaplamalar piyasada haliyle daha az rağbet görmektedir. Ancak fiyatının yüksek olmasına rağmen özellikle sağlık kurumları icin Kamu İhalelerinde tercih edilen model Homojen Pvc Kaplama yönündedir. Kamu ihalelerinde bayındırlık pozu 25.116/A10 olarak belirtilmekte ve bunun için Tesviye Şapı ve ardından 2mm Grup T Homojen Pvc Kaplama istenmektedir. Burda belirttiğimiz Grup T özelliği malzemenin kalitesini belirtmektedir. Kalite olarak en kaliteli özelliğe sahip ürün Gup T olarak ifade edilmiştir.

Fiyat yönünden daha düşük kaliteye sahip iki ayrı homojen pvc kaplama sınıfı daha mevcuttur. Bunlar sırasıyla Grup P Homojen Pvc ve Grup M Homojen Pvc sınıfına dahil ürünlerdir. Sağlık kurumları genelde belirtilen şartname doğrultusunda Grup T özelliğine sahip Homojen Pvc tercih etmektedirler. Bu bağlamda Homojen Pvc tercih edilirken sınıf ayrımına dikkat etmek son derece önemlidir.

Tarkett Spor Pvc

Spor Pvc Zemin Kaplama ürünleri çift katmanlı bir ürün olup genelde 3,5 mm ile 15 mm kadar devam eden bir Zemin Kaplama çeşididir. Kullanılacakları zeminlere göre farklı kalınlıklarda ki Spor Pvc Kaplamalar tercih edilmektedir. Fitness vb. küçük amaçlı spor tesislerinde genelde 3,5 mm ile 4,5 mm spor Pvc malzemeleri tercih edilirken, voleybol basketbol ve hentbol gibi çok amaçlı kullanılmak istenen spor zeminler için bayındırlık pozu 25.116/S11 olan kod doğrultusunda 6mm ile 9 mm arasında Spor Pvc Kaplamalar tercih edilmektedir. Daha profesyonel zeminler için ise 12mm ve 15 mm Spor Pvc Zemin Kaplama ürünleri tercih edilmektedir.

En Uygun Pvc Zemin Kaplama Ürünleri

Pvc Zemin Kaplama ürünleri arasında yukarda bahsedildiği gibi en uygun Pvc Zemin kaplama ürünü 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama iken en pahalı ürün ise Spor Pvc Zemin Kaplama ürünleridir.

Fiyat açısından Homojen pvc kaplama ile heterojen pvc kaplama arasında çok ciddi bir fark bulunmasa da Homojen Pvc Kaplamalar daha pahalı ürün sınıfına girmektedir.

Çözüm Zemin Hizmet Kalemleri

  • Pvc Zemin Kaplama
  • Karo Halı ve
  • Yükseltilmiş Döşeme

uygulamalarıdır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimize bilgi ve hizmet vermekten onur duymaktayız.

Sosyal Medya Üzerinden Bizi Takip Edebilirsiniz.

Tarkett Heterojen Pvc, Tarkett Homojen Pvc, Tarkett Spor Pvc, En Uygun Pvc, Pvc Zemin Kaplama, Pvc Yer Döşeme, Pvc Zemin Kaplama Fiyatları, Pvc Yer Döşeme Fiyatları.